aktualne
DomůBydleníMalíři pokojů Brno pro každý prostor

Malíři pokojů Brno pro každý prostor

-

Hledáte profesionální tým malířů na obyčejný byt nebo složitý firemní prostor? Potřebujete i netradiční techniky malířské práce a barevné kombinace, které vám na místě vydrží dlouhá léta? Tak jste na správném místě, protože malíři pokojů Brno je přesně tím správným řešením.

Máme za sebou bohatou praxi se všemi druhy malování bytů, domů i nebytových a komerčních prostor a společnými silami vás provedeme celým procesem ke špičkovému výsledku.

Od koutků po střešní prostory

Byty mohou mít nejrůznější velikost, více místnosti i různá spletitá a zvláštní zákoutí. Nic z toho ovšem nedělá našemu týmu z malíři pokojů Brno sebemenší problém, už jsme takových míst renovovali za léta fungování desítky až stovky. Malování bytů lze navíc prakticky vždy zrealizovat i tzv. „na klíč“, tedy bez osobní přítomnosti zadávajícího klienta. Není totiž žádný důvod zdržovat vás od vlastní práce či dalších aktivit – vy se věnujte svému, my budeme malovat ve vašem bytě.

Není pokoj jako pokoj

Malování pokojů nemusí přes obvyklost tvaru znamenat jen běžné štětky nebo válečky. Tým malíři pokojů Brno používá i méně tradiční, přesto velmi atraktivní a účinné metody. Jejich kombinací lze dosáhnout velmi širokého spektra výsledků.

Krom již zmíněných sem patří i batikování, linkování či tupování. Umíme též reliéfní povrchy, plastické omítky i jiné dekorativní přístupy. Štukování a stěrkování omítky je samozřejmou součástí nabídky stejně jako drobné opravy či úpravy povrchů, například vyhlazování tmelem.

Klademe důraz na detaily

Jakékoli malování je vždy komplexní záležitost. Sahá od úvodních příprav přes samotnou realizaci až po závěrečný úklid a uvedení do původního stavu. Tedy oškrab starých maleb, stržení tapet, přebrus omítek nebo asistenci bytového architekta.

I tým profesionálů, jako je služba malíři pokojů Brno, způsobí při práci nepořádek. Je to zkrátka nevyhnutelné i při sebe opatrnějším postupu. Dodáváme a po skončení likvidujeme obalové materiály, kompletně čistíme podlahy i koberce pomocí hloubkového mokrého čištění. 

Správná technologie

Správná technologie barvy vyžaduje správný nástroj a postup. A zdaleka to nejsou jen štětky a malířské válečky, ačkoli malíři na ně nedají dopustit, jde o klasiku.

Používáme totiž jak tradiční, tak i méně časté techniky, kterými v kombinaci s již zmíněnými druhy barev dosahujeme vynikajících výsledků za všech okolností. Vznikají tak atraktivní a dlouhodobé druhy nátěrů i tam, kde to zákazník kolikrát nečeká jako možné a proveditelné.

Mezi tyto postupy patří batikování, tupování, linkování, plastická omítka, povrch s reliéfem nebo jiné druhy dekoračních nátěrů. V rámci přípravy na tyto akce používá malíři pokojů Brno štuk či stěrku omítky a hlazení povrchu tmelem v rámci případných drobných oprav a úprav.

Must Read

- Reklama -PR článek