PressMedia

 • Když potřebujete sklady či prostory, ale nechcete platit vysoké nájmy
  true
  Sehnat v dnešní době prostory, které by mohly sloužit například jako sklady nebo jako nové dílny podniku, je nadlidský úkol. V drtivé většině případů stojí sklady opravdu obrovské peníze. Pokud byste svolili jen k pronájmu,… Read more »
 • Kdy je nutné vůz ekologicky zlikvidovat?
  true
  Z aktuálních průzkumů vyplývá, že každá druhá česká domácnost má ve své garáži minimálně jeden automobil, každá druhá rodina vlastní minimálně dva automobily, které využívá dnes a denně. Zatímco maminky na mateřské dovolené využívají automobil… Read more »
 • Stavba chodníku z použitých náplní do tiskáren
  true
  Použité náplně do tiskáren mají široké využití. Poradí si s nimi každý domácí kutil, ale naleznou uplatnění i ve společenském měřítku. V jakém slova smyslu? Nápovědu hledejte v nadpisu dnešního článku, který bude neotřelý a dozvíte se z něj… Read more »
 • Odmrazování je minulostí – vyplatí se lednice s technologií No Frost?
  true
  Námraza na stěnách mrazáku, nutnost pravidelného odmrazování. Moderní chladničky nabízejí úsporu času díky absenci nutnosti některých úkonů – stačí vybrat tu pravou, s technologií, která se o vše postará namísto vás. Seznamte se s moderními… Read more »
 • Zábava pro celou rodinu
  true
  Přemýšlíte, jakým způsobem využít volný čas? Jak unavit a zároveň potěšit děti? Jedním možným a skvělým řešením je využít služeb agentury ,,Happytimes“. Jedná se o společnost, založenou již na počátku roku 2012, zabývající se činností… Read more »
 • UFC v Praze nabídne poprvé světovou MMA show
  true
  Obliba bojových sportů je neustále na vzestupu. O MMA tak slyšel nejspíše alespoň okrajově úplně každý. Dříve se jednalo o okrajový sport, který byl zejména pro zlobivé muže, kteří se navzájem mlátili do krve v kleci.… Read more »
 • Jak vybrat herní notebook?
  Pro někoho může být volba správného notebooku frustrující, a vybrat z několika stovek druhů ten pravý, se může zdát nemožné. Nejprve je třeba si uvědomit, k čemu budete přenosný počítač používat (hraní her, sledování filmů… Read more »
 • Dedoles už na vás čeká! I tento listopad se nese v duchu Black Friday
  Fantastické slevy přicházejí i letos. Eshop Dedoles vám nabízí unikátní trendy kousky plné nápadů a myšlenek, kterými můžete obdarovat během Vánoc své blízké. Kousky, které mají nejen přidanou hodnotu a jsou šetrné vůči životnímu prostředí,… Read more »
 • Rusňákova DRFG Real Estate neustále roste
  true
  Investiční skupinu DRFG založil David Rusňák a jeho fondy a dluhopisy mají velmi dobré recenze. Patrik Tuza zodpovídá za tvorbu a správu portfolia všech investičních, výnosových nemovitostí právě v rámci divize DRFG Real Estate. Přitom… Read more »
 • Státní svátky a jak to bude letos na Vánoce
  Nedávno děti zasedly do školních lavic a za chvíli je máme zase doma na Vánoční prázdniny. Všichni se těšíme na víkendy a obzvlášť na ty, které třeba prodlouží nějaký ten státní svátek. Jak to ve… Read more »