aktualne
DomůRady a TipySpráva mateřských škol aneb jak probíhá implementace systému?

Správa mateřských škol aneb jak probíhá implementace systému?

-

Pokud jste slyšeli o specializované aplikaci určené pro ulehčení správy mateřských škol, pak vás určitě napadlo takový systém vyzkoušet. Není se čemu divit, protože i přes nesčetné výhody moderního programu dává řada ředitelů a ředitelek mateřinek přednost vyzkoušení v podmínkách jejich vzdělávacího zařízení. V takovém případě se jednoduše obraťte na příslušného obchodního zástupce s žádostí o vyzkoušení programu.

Vyzkoušení zdarma

Správa mateřských škol nebyla nikdy jednodušší, protože po vyzkoušení aplikace se vám otevírají zcela nové možnosti. Sami si osaháte jednotlivé moduly softwaru, konkrétně docházkový systém pro školy nebo elektronickou nástěnku či evidenci důležitých dokumentů. Samozřejmostí je možnost vyzkoušení aplikace pro mateřské školy zcela zdarma, a to v konfiguraci pro vaši mateřinku. Během zkušební doby tak budete pracovat se stejným programem jako po zakoupení plné licence.

Jednoduchá implementace

Informační systém pro mateřské školy je u jednotlivých ředitelů a ředitelek oblíbený také pro svou jednoduchou implementaci. Školka v mobilu nevyžaduje vysoké nároky na výpočetní techniku, takže si kvůli ní nemusíte pořizovat ultra moderní počítače nebo servery. Po zaslání poptávky vám bude poskytnuta zabezpečená licence a přístupové kódy do softwaru, s jejichž pomocí se do systému přihlásíte.

Intuitivní ovládání

Aplikace pro školky se kromě toho vyznačuje snadným a intuitivním ovládáním. To je další velkou výhodou, protože pokud ve vaší mateřince pracují starší učitelé, nebudou se muset učit se složitým programem. Elektronická docházka je navíc doplňována zcela automaticky prostřednictvím čipů. Samozřejmostí je pak pomoc s přepisem veškerých informací a dat z papírových dokumentů do systému.

Implementace specializovaného softwaru se vůbec nemusíte obávat. Vyzkoušejte si aplikaci zdarma a za 3 dny se můžete těšit na její plnohodnotnou verzi.

Must Read

- Reklama -PR článek