aktualne
DomůPro ženyNebála se otevřeně přiznat, že si dala udělat cat eyes: Dnes má...

Nebála se otevřeně přiznat, že si dala udělat cat eyes: Dnes má za sebou další zákrok

-

Mluvit o zákrocích není jednoduché, ale já jsem otevřený a upřímný člověk, takže s tím nemám problém, přiznala Veronika.

Bývalá miss Veronika Vágnerová nedávno podstoupila zákrok nazývaný cat eye, kdy si dala upravit výraz obličeje tak, aby měla více kočičí oči. Úpravami, které si dává na sobě dělat se netají a veřejně se svými fanoušky sdílí nová vylepšení.

V minulosti si ještě před cat eyes nechala udělat nos i rty.

Zákrok, který si dala udělat teď, není na Slovensku ještě zcela běžný.

Opět úprava nosu
Veronika ještě před 8 lety podstoupila plastickou operaci nosu. Od té doby se jí však hýbe a mění, a proto se rozhodla, že si ho dá znovu upravit, ale tentokrát už ne chirurgicky.

Jde o speciální korekci obličeje metodou Aptos. Při této metodě se na nadzvednutí podkoží a dotvarování rysů obličeje využívají jednovláknové, polypropylenové nitě, nazývané rovněž APTOS nitě.

Proč se rozhodla pro zákrok?
Veronika je krásná i bez úprav, a tak nás velmi zajímalo, co předcházelo tomu, dokud se rozhodla, že půjde do dalšího vylepšení. Zeptali jsme se jí tedy přímo a ona rozhodně nemá problém být upřímná …

Veronika, co tě vedlo k úpravě nosu?

Již delší dobu jsem řešila asymetrii a nechtěla jsem jít zase pod nůž. Před 8 lety jsem si dala udělat plastiku, ale nos se mi stále měnil a špička už nebyla taková, jakou jsem chtěla.

Byl tento zákrok bolestivý a máš i otoky?

Bolestivé to nebylo skoro vůbec a neměla jsem bolesti ani po zákroku. Pár hodin jsem měla jen jemně citlivý nos a otok mám minimální. Zatím je nos jemně fixován, ale zítra už budu moci normálně fungovat.

Jaká je cena takového zákroku?

Cena zákroku se odvíjí od počtu nití, takže je to individuální u každého. Musím přiznat, že jsem s nitěmi velmi spokojená, dokonce více, než s výplňovým materiálem.

Máš v plánu ještě nějaké jiné úpravy?

Aktuálně nemám v plánu už nic na sobě měnit. Tento zákrok jsme plánovali delší a také důkladně konzultovali.

Must Read

- Reklama -PR článek